prof. Kamil Torres

prof. dr hab. n. med. Kamil Torres

Kierownik CSM

Prorektor ds. Kształcenia i Dydaktyki. Absolwent Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Lublinie, podyplomowych studiów menadżerskich w zakresie zarządzania „Zakładami Opieki Zdrowotnej i Administracji Zdrowiem Publicznym” na Akademii Medycznej w Lublinie, studiów podyplomowych związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi (Master of Business Administration) na Politechnice Lubelskiej i University of Illinois, studiów magisterskich w zakresie edukacji klinicznej (MSc in Clinical Education) na Uniwersytecie w Edynburgu.

Jan Korulczyk

mgr Jan Korulczyk

Zastępca Kierownika CSM

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji UMCS oraz Wydziału Nauk o Człowieku WSEI. W CSM od 2014 roku, p.o. zastępcy Kierownika CSM - odpowiedzialny za obsługę techniczną i administracyjną.

Piotr Marciniak

inż. Piotr Marciniak

Kierownik ITEM

Absolwent kierunku zarządzanie i marketing (Wydział Ekonomiczny UMCS) oraz informatyki (WSEI i Politechnika Lubelska). W CSM programista i grafik. Poza tym dumny ojciec, żeglarz, biegacz (ukończony Maraton Lubelski), kucharz hobbysta i grzybiarz. Miłośnik turystyki górskiej, w szczególności Bieszczadów.

Sławomir Łakomy

inż. Sławomir Łakomy

Kierownik Sekcji Konserwacji i Zasobów Sprzętowych

Moje wykształcenie to Inż. Mechaniki i Budowy Maszym, drugi kierunek to Analiza Urządzeń Medycznych i Sportowych, oraz Technik Sterylizacji Medycznej. W CSM pracuje praktycznie od początku od dwóch lat jestem kierownikiem Sekcji Konserwacji i Zasobów Sprzętowych. Do moich obowiązków należy także kierowanie zespołem zajmującym się sprzętem stomatologicznym i wsparciem prowadzenia zajęć stomatologicznych. Naprawiam sprzęt symulacyjny jeżeli nie wymaga wzywania serwisu. Zainteresowania to rozwiązywanie krzyżówek, gry w karty.

Marcin Rusinek

lic. Marcin Rusinek

Kierownik sekcji Akademickiego Centrum Egzaminów Testowych (ACEM)

Abolwent Edinburgh College oraz UMCS w dziedzinie informatyki. Tworzę, projektuję oraz wdrażam aplikacje webowe na potrzeby symulacji medycznych wysokiej wierności usprawniające działanie Centrum Symulacji Medycznej. Pełnię także funkcję kierownika sekcji Akademickie Centrum Egzaminów Medycznych.

Łukasz Rybiński

inż. Łukasz Rybiński

Kierownik Studia Filmowego CSM

Anna Pożarowszczyk

mgr Anna Pożarowszczyk

Koordynator Biura CSM

Absolwentka UMCS na kierunku stosunki międzynarodowe. Główne zadania to organizacja pracy Zakładu Dydaktyki i Symulacji Medycznej, Centrum Symulacji Medycznej. Na codzień wspiera administracyjnie wszystkich nauczycieli i studentów którzy realizują zajęcia w Centrum Symulacji Medycznej. Wolny czas lubi spędzać aktywnie, najczęściej biegając lub jeżdżąc na rowerze.

Marcin Kruszelnicki

inż Marcin Kruszelnicki

Młodszy specjalista techniczny

Michał Aleksandrowicz

lic. Michał Aleksandrowicz

Młodszy specjalista techniczny

Jako technik w Centrum Symulacji Medycznej pracuje od 2019 r. Ukończył licencjat z pielęgniarstwa oraz Policealną Szkołę Medyczną na kierunku technik ortopeda. Po pracy stara się spędzać jak najwięcej czasu na świeżym powietrzu oddając się swojej pasji, czyli wędkarstwu.

Patrycja Korulczyk

mgr Patrycja Korulczyk

Starszy Referent Inżynieryjno-Techniczny

Ukończyłam studia wyższe w UMCS w Lublinie na kierunku finanse i rachunkowość oraz studia podyplomowe: analiza danych. W Centrum Symulacji Medycznej zajmuję się wykonywaniem statystyk oraz przygotowywaniem sal na zajęcia. Ponadto przygotowuję charakteryzację trenażerówmanekinów oraz pacjentów standaryzowanych biorących udział w zajęciach.

Aneta Śniosek

mgr Aneta Śniosek

Technik symulacji medycznej

Jestem absolwentką AWF oraz z wykształcenia higienistką stomatologiczną. Na co dzień w CSM wykonuję zadania pracownika technicznego, a w życiu prywatnym jestem spełnioną mamą. W wolnym czasie lubię kino, ogród, pdróże.

Kamil Lipski

mgr Kamil Lipski

Samodzielny specjalista IT (ITEM)

Pracownik działu Inteligentnych Technologii w Edukacji Medycznej

Rafał Szyszko

mgr Rafał Szyszko

Specjalista IT (ITEM)

Absolwent fizyki UMCS Lublin, od lat związany z informatyką w placówkach medycznych, w ITEM w funkcji programisty.

Dawid Podkościelny

lic. Dawid Podkościelny

Technik IT (ITEM)

Anna Kowalska

mgr Anna Kowalska

Młodszy specjalista techniczny

Do moich obowiązków należy przygotowanie sal do zajęć dla studentów kierunku lekarsko dentystycznego. Praca z młodymi ludźmi daje mi dużo satysfakcji oraz możliwość rozwoju. Wolny czas poświęcam rodzinie oraz uprawiam rośliny w przydomowym ogrodzie.

Valentyna Plakhuta

dr n. med. Valentyna Plakhuta

Technik symulacji medycznej

Jestem doktorem nauk medycznych, pediatrą i nauczycielką z Ukrainy. W CSM pracuję jako technik symulacji oraz a w wolnym czasie lubię dziergać na drutach, rysować i czytać książki.

Michał Fornal

Michał Fornal

Technik symulacji medycznej

Z wykskztałcenia technik logistyk, w Centrum Symulacji Medycznej zajmuję się przygotopwywaniem i rezerwacją sal, na co dzień wspieram także kolegów szkoląc ich z obsługi sprzętu symulacyjnego. Wolny czas lubię spędzać na strzelnicy.

Mateucz Urban

mgr Mateusz Urban

Technik (Studio Filmowe CSM)

Jestem częścią zespołu Studia Filmowego. Do moich głównych obowiązków należy rola operatora i montażysty. Jako absolwent Produkcji Medialnej wspieram Centrum Symulacji Medycznej w działaniach multimedialnych.

Magdalena Mielnik

mgr Magdalena Mielnik

Młodszy specjalista (sekretariat CSM)

Elżbieta Czubacka

mgr Elżbieta Czubacka

Samodzielny specjalista techniczny

Absolwentka Wydziału Chemii UMCS w Lublinie. Długoletni pracownik Katedry i Z-du Patofizjilogii UM. Odznaczona Złotym Medalem za Długoletnią Służbę. Pracownik CSM od maja 2022.

Grzegorz Aksamirski

Grzegorz Aksamirski

Technik symulacji medycznej

Lubię nowe wyzwania zarówno w pracy jak i w życiu prywatnym. Najważniejsze są dla mnie stałe poszerzanie swoich horyzontów i dążenie do perfekcji. Poza pracą interesuję się nowymi technologiami, sportami motorowymi oraz astrofizyką.

Andrzej Bzicki

Andrzej Bzicki

Technik (Studio Filmowe CSM)

Zajmuję się montażem wideo i pracą z kamerą. W zawodzie jestem od 2011 roku, brałem udział w produkcji filmów reklamowych jak i fabularnych. Studio Filmowe CSM ma wielki potencjał i cieszę się, że mogę współtworzyć tą część sprawnie działającego mechanizmu, jakim jest Centrum Symulacji Medycznej.

Tomasz Wiączek

mgr Tomasz Wiączek

Technik symulacji medycznej

Absolwent UMCS na kierunku biologia o specjalizacji biochemia, studiów podyplomowych marketing i zarządzanie na Politechnice Lubelskiej. Z CSM związany od 2016 roku jako pacjent symulowany, obecnie wykonuje także obowiązki technika. Hobby: podróże, nukrowanie, ogród.

mgr Karolina Cioczek

mgr Karolina Cioczek

Technik symulacji medycznej

Ukończyłam studia magisterskie Zdrowie Publiczne na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie. W CSM jako technik zajmuję się przygotowaniem sal, materiałów, sprzętu dla studentów kierunku lekarsko-dentystycznego. Prywatnie interesuję się motoryzacją głównie zabytkowymi samochodami oraz fotografią.

mgr Marek Goś

mgr Marek Goś

Technik symulacji medycznej

Absolwent Politechniki Lubelskiej, doświadczenie zawodowe: analiza danych, analiza biznesowa, inżynieria sprzedaży. W CSM od 2023r. jako wsparcie techniczne. W wolnym czasie aktywne spędzanie czasu z rodziną.